Windows 10 Pro Dijital İndirilebilir FPP Kurumsal Süresiz Lisans

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Windows 10 Professional Dijital İndirilebilir Lisans ( Şirket)

 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye’de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun ( Retail Lisanlar Tercih Edilmeli )

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır… Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA – Microsoft Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde lisansların Retail Olması Durumunda geçerli sayılmaktadır.

 

Edit: Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı… En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz..

 

Windows 10 Pro 32&64 Bit Dijital İndirilebilir Lisans

 

İş için doğru seçim

Etki alanınıza katılın. Ağ dosyalarınızı, sunucunuzu, yazıcınızı ve daha fazlasını kullanmak için Azure Active Directory’ye veya İş veya okul etki alanınıza bağlanabilirsiniz.

Gelişmiş şifreleme. Verilerinizi şifreleme ve güvenlik yönetimiyle korumanıza yardımcı olacak BitLocker ile ek güvenlik sağlayın.

Uzaktan oturum açma. Windows 10, size Uzak Masaüstü ile bağlanma ve oturum açma olanağı tanır ve evde ya da yoldayken Pro PC'nizi kullanır.

Sanal makineler. Hyper-V ile, aynı anda aynı PC üzerinde birden fazla işletim sistemini çalıştırabileceğiniz sanal makineler oluşturup çalıştırabilirsiniz.

Uygulamalarınız Mağaza'da. Windows 10 size Windows Mağazası'nda şirket uygulamalarına kolayca erişebileceğiniz kendi özel uygulama bölümünüzü oluşturmanızı sağlar

Multiple devices running Windows 10

İşini iyi yapar

Windows 10, zaten bildiğiniz Windows'la çok seveceğiniz harika yenilikleri bir araya getirir. InstantGo1 gibi teknolojiler, bilgisayarınızı hızlıca açıp kaldığınız yerden devam edebilmenizi sağlar. Windows 10 ayrıca kötü amaçlı yazılımlara karşı korunmanıza yardımcı olmak için her zamankinden daha fazla yerleşik güvenlik özelliğine sahiptir.

PC Multitasking and running multiple programs at once

Aynı anda birden fazla iş

Dört işi aynı ekrana aynı anda tutturma özelliği sayesinde çoklu görevlerde uzmanlaşın. Ekran kalabalıklaşmaya mı başladı? Daha fazla alana sahip olmak için sanal masaüstü oluşturup yalnızca istediğiniz öğelerle çalışın. Ayrıca tüm bildirimleriniz ve önemli ayarlarınız ulaşılması kolay tek bir ekranda toplanır.

Multiple devices running Microsoft Edge

Microsoft Edge

Web'i kendi istediğiniz şekilde kullanmanız için tasarlanmış yepyeni bir tarayıcı. Doğrudan web sayfaları üzerine yazın ve notlarınızı başkalarıyla paylaşın. Dikkati dağıtan şeyleri ortadan kaldıran okuma görünümünü çok seveceksiniz. Ayrıca, aradıklarınızı bulmanızı hızlandıracak geliştirilmiş bir adres çubuğu da var.

A phone and tablet running Windows 10

Continuum

En iyi ekran daima sizin o an baktığınız ekrandır çünkü Windows 10 etkinliğinizi ve cihazınızdaki deneyiminizi en iyi hale getirir. Ekran özellikleri kolay gezinme için uyarlanır ve uygulamalar en küçük ekrandan en büyüğe doğru sıralanır.2

A desktop PC running Windows 10

Sadece size özel

Windows 10 cihazınız sizi tanır ve varlığınızı gerçekten kişisel yollarla onaylar. Windows Hello ile cihazınız sizi adınızla karşılar ve sizi tanıyıp giriş ekranını atlayarak parolanızı hatırlama veya yazma zahmetinden kurtarır.3

Xbox One on PC

Oyunlar ve Xbox

Xbox One oyunlarınızı Windows 10 PC, dizüstü bilgisayar ve tabletinizde oynayın. Oyun DVR özelliğini kullanarak en kahramanca hamlelerinizi kaydedebilir ve oyunu kapatmadan anında arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.4

A woman using a tablet with Cortana

Cortana

Cortana, tüm Windows 10 cihazlarınızda işlerinizi halletmenize yardımcı olmak için çalışan kişisel dijital asistanınızdır. Zamanla sizin hakkınızda daha çok bilgi edinen Cortana, her gün daha da kullanışlı hale gelirken şeffaflığını ve güvenilirliğini de korur.5

Gereksinimler

Gerekli İşlemci

1 GHz veya daha hızlı işlemci

Gerekli Bellek

32 bit için 1 GB RAM; 64 bit için 2 GB RAM

Gerekli Sabit Disk Alanı

20 GB'a kadar kullanılabilir sabit disk alanı

Gerekli ekran kartı

800 x 600 veya daha yüksek ekran çözünürlüğü. WDDM sürücü ile birlikte DirectX® 9 grafik işlemci

Gerekli bağlantı

Internet erişimi (ücret uygulanabilir)

Diğer sistem gereksinimleri

Bazı özellikler için Microsoft hesabı gereklidir. DVD seyretmek için ayrı bir DVD oynatıcı yazılım gerekmektedir.

 

Windows 10 Pro

Windows 10 Pro, işletmenizin her yerden harika şeyler yapmasını sağlar ve işletmeniz büyüdükçe ölçeklendirmek için gereken yerleşik esnekliğe sahiptir. Windows 10 Pro, verilerinizin korunmasına yardımcı olmak için kurumsal düzeyde güvenliğe sahiptir ve birden çok kullanıcı için kurulumu ve yönetimi kolaydır. Cihazlarınız arasında çalışır, böylece mobil kalabilirsiniz ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmak için ekibinize bağlanan Office 365 (ayrı satılır) ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Uygun fiyatlı, dayanıklı ve çok yönlü Windows 10 Pro cihazları, yatırımınızı korumaya yardımcı olmak için daha uzun garantiler ve daha iyi destekle çalışanlarınızın işleri daha hızlı halletmesine yardımcı olabilir. Alt çizgi? Doğru araçlara sahip olan herkes her şeyi yapabilir. Windows 10 Pro, çalışanlarınızı harika şeyler yapmaları için güçlendirirken, işletmenizi verimli bir şekilde büyümesi için konumlandırır. Bu OEM Sistem Üreticisi Kanalı yazılımının kullanımı, Microsoft OEM Sistem Üreticisi Lisansının koşullarına tabidir. Bu yazılım, yeniden satış için yeni bir kişisel bilgisayara önceden yüklenmek üzere tasarlanmıştır. Bu OEM Sistem Oluşturucu Kanalı yazılımı, montajcının Windows yazılımı için son kullanıcı desteği sağlamasını gerektirir ve kurulduktan sonra başka bir bilgisayara aktarılamaz. Microsoft tarafından sağlanan destekle Windows yazılımını edinmek için lütfen tam paket "Perakende" ürün tekliflerimize bakın.

Windows 10 Pro Temel Özellikler:

 

  • Kurumsal düzeyde güvenlik ile Windows 10 Home'un tüm özelliklerini içerir
  • Etki Alanına Katılma, Azure AD Katılma ve Grup İlkesi
  • BitLocker ve Gelişmiş şifreleme
  • İşletmeler için Yeni Windows Mağazası
  • Hyper-V ve Sanal makineler için destek
  • Uzak Masaüstü

Profesyoneller için sistem

Windows 10 işletim sistemi , resmi ve gayri resmi araçlardan oluşan etkileyici bir kitaplığa erişim sağlayarak size çalışma özgürlüğü sağlar. İşletim sisteminin profesyonel sürümü size daha gelişmiş koruma, sanal makineler oluşturma gibi iş odaklı özellikler, cihazınızı uzaktan kontrol etme yolları ve çok daha fazlasını sunar.

Güvenliğiniz ve işletmeniz için Edition pro

Windows'un 10 Pro sürümü Ev baskısında yer almayan kullanışlı bir dizi özellik içerir. En önemlisi, verilerinizin ve dosyalarınızın bir Bitlocker şifrelemesiyle korunabilen gelişmiş güvenliğini içerir. BitLocker dosyalarınızı korur ve BitLocker Go, dosyalarınızı çıkarılabilir depolama aygıtlarında güvende tutar.

İşletmenizi güvenle yönetin

Windows 10 Professional , bir şirket yönetiyorsanız size yardımcı olacak birçok özellik sunar. Azure Active Directory ile şirketinizin yönetimi hiç bu kadar basit ve etkili olmamıştı. Fikirlerinizi uygulamalara dönüştürün ve Azure ile yönetin; burada uygulamaları oluşturmak, uygulamak ve yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm gerekli araçlar sağlanmıştır.

Cihazınızı Otopilota alın

Bu özellik sayesinde, Windows cihazınız tüm işi kendisi yapar. Microsoft bulutundan gerekli tüm uygulamaları ve güncellemeleri indirir. Ancak yine de süreçler üzerinde kontrole sahip olursunuz ve ilerlemenin nasıl gittiğini takip edebilirsiniz. Dahası, bir cihazı kurmak eskisi kadar sıkıcı ve zaman alıcı değildir, çünkü artık bilgisayarınızı kişiselleştirebilir, birkaç adımı onaylayabilir ve gerisi cihaz aracılığıyla yapılır. Ek olarak, Otomatik Pilot işlevi, cihazları Azure Active Directory ile bağlamanıza ve ardından bunları mobil yönetimde uygulamanıza olanak tanır.

Microsoft Intune

Bu uygulama Windows, iOS, macOS ve Android cihazları tek bir cihazdan yönetmenizi sağlar. Bulut hizmetleri artık küresel olarak dağıtılır ve bu da size daha fazla üretkenlik için çalışanlarınız ve iş ortaklarınız için sağlanan verileri yönetme olanağı verir. Intune, tüm Office 365 verilerini korur ve artık mobil cihazınızdan bunlarla ilgili bir fikir edinebilirsiniz. Ek olarak, bazı sorunlarınız varsa, küresel destek hizmetleri her zaman size yardımcı olmaya hazırdır.

 

Windows 10 Satın Al


Windows 10 için en uygun fiyat garantisini sunan pttAVM ile dilerseniz ürün anahtarını online indirebilme şansına sahipsiniz. Home, pro,retail veya Oem ürün anahtarlarından hangisi size daha uygun ise yapacağınız kısa bir araştırmadan sonra Windows 10 satın al Ptt kanalıyla orijinal ürün anahtarı satın alıp bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Sonrasında ise Windows 8 ve 8.1 den sonraki yaşayacağınız deneyime inanamayacaksınız. Oyun severler için geliştirilen yazılım kolaylığından, ebeveyn denetim sistemindeki profesyonelliğe hayran kalmamak imkânsız. Yüz ve retina tanıma sistemleri ile güvenliğiniz maksimuma taşınmış durumda. İnternet Explorer yerine geliştirilen Edge ile internette gezinmek, sayfaların kolaylığı ve güvenli sörf deneyimine bayılacaksınız. Hepsi için Windows 10.

Windows 10 Satın Al


Her yeni sürümüne belirli aralıklarla yeni güncellemeler getiren Microsoft, Windows 10’da şikayetleri dikkate alarak Başlangıç ekranını kaldırmıştır. Yeni başlat menüsünü 2 sütunludan 3 sütunluya yükseltmiştir. Hesap seçenekleri, klasörler, ayarlar ve güç tuşunu başlangıç ekranının ilk sütununa konumlandırmıştır. İkinci sütunda en çok kullanılan uygulamalar başta olmak üzere alfabetik sıraya göre konumlanmış uygulamalar bulunmaktadır. Üçüncü sütunda ise, diğer sürümlerde bulunan canlı kutular yerleştirilmiştir. Bunun gibi özellikle Windows 8’de sıkıntı oluşturan ve şikâyet edilen konuları tekrar gözden geçirerek Windows 10’u piyasaya sürmüştür. Piyasa da farklı fiyat değerleri bulunmaktadır. Windows 10 satın al vatan sizin için uygun ve kaliteli seçenekler sunacaktır. İşlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde halledebileceğiniz Windows 10’un son güncellemesini bulabilmeniz mümkündür.


Windows 10 Satın Al


İşletim sistemi, bilgisayarlara yüklenen programların düzgün çalışmasını sağlayan bir yazılımdır. Bilgisayarınızdaki bütün donanımların, programların sorunsuz, hızlı ve birbirleriyle uyumlu bir şekilde çalışmasını istiyorsanız, iyi bir işletim sistemine ihtiyacınız var demektir. Windows 10 satın al uygulamasının sunduğu imkanlarla yüksek performans ve kaliteyi bir arada kullanmanıza olanak sağlayacaktır. Sürekli kendisini yenileyen, geliştiren, Windows 10 ile daha etkin bir donanımlı bir kullanıma sahip olacaksınız. Programların kesintisiz, hızlı ve güvenilir bir şekilde çalışmasının keyfini süreceksiniz. Windosw 10’un yüksek performans ve yüksek güvenlik garantisiyle bilgisayarınızın ve dosyalarınızın güvenliğinden emin içiniz rahat olacaktır. Uzaktan bilgisayar bağlantı kullanımına izin veren etkin ve hızlı bağlantı kurmanın profesyonelliğini yaşayabilirsiniz.

 

Windows 10 Satın Al Ucuz


Microsoft tarafından geliştirilen bir işletim sistemi olan Windows 10, 2015 yılının temmuz ayında piyasaya sürülmüştür. Bazı Windows işletim sistemlerini kullananlar için ücretsiz yükseltme imkânı tanınsa da pek çok kullanıcı bu durumdan faydalanamadı. Olumlu yorumları üst üste almasıyla da Windows10 satın al ucuz seçenekleri araştırılmaya başlanmıştır.
Özellikle Windows 8 kullanıcılarının sorunlarına çözüm üreten Windows 10, her türlü cihaz için işlevselliğini arttırarak daha tutarlı seçenekler sunmuş ve eksiklikleri gidermiştir. Masaüstünde, akıllı telefon, tabletler ve diğer uyumlu cihazlarda çalışabilecek şekilde geliştirilmiştir. Ayrıca Microsoft Store görevi gören Windows 10’da e-kitaplar, uygulamalar, filmler ve Windows temaları gibi çeşitli içeriklere sahiptir. Ucuza satın alabileceğiniz Windows 10 sürümünü keyifle ömür boyu kullanabilirsiniz.

Windows 10 Satın Al Yazılım


Yeni güncellemeleri ile bazı gereksinimler getiren Windows, sunduğu seçenekleri de geliştirmiştir. Özellikle yüklendiği cihazda 32 GB’lık bir RAM alanı bulunması getirilen gereksinimlerden biridir. Ayrıca bu gereksinime ek olarak, işlemci, sabit sürücü alanı, grafik kartı, ekran ve internet bağlantısı gibi gereksinimleri de bulunmaktadır. Birçok bilgisayar, akıllı telefon, tablet ve diğer cihazlar bu gereksinimlerin birçoğunu karşılamaktadır. Microsoft Store görevi gören ürünlerinin kullanımı için de belirlenmiş bazı gereksinimler bulunmaktadır. Ayrıca Windows 10’u güncel tutmakta verimli kullanım için sağlanması gereken gereksinimlerdendir. Farklı sürümleri ve özellikleri ile çeşitli seçenekler sunan Windows 10 satın al yazılım budur sitesinden uygun fiyatlara istediğiniz özelliklerde Windows 10 satın alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişi saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
DİJİTAL TESLİMAT
 
Dijital ürün siparişleriniz 12 saat içinde mail adresinize gönderilir.
Yükleniyor...