Sıkça Sorulan Sorular

Geleneksel yazılım geliştirme ajansları yalnızca yazılım geliştirir. Bizi oluştaran temel unsurlar ise hedeflerinizi ve ihtiyaçlarınızı anlayan olağanüstü sonuçlar sunan yazılım mühendisliği ekipleridir.
Tüm müşteri tercihlerini ve hedef kitlenin tepkisini dikkate alarak iş sonuçlarını düzenli olarak test ediyoruz. Bu yaklaşım, müşterilerimize belirtilen teslim tarihlerini gözeterek yüksek kaliteli ürünler sunmamızı sağlar. Kalite daima önceliğimizdir.
Evet, yazılım mühendislerimiz çeşitli teknolojiler konusunda bilgilidir ve hemen hemen her zaman başka bir ekip tarafından başlatılan ürünü devam ettirebilirler.
Bu sizi güvenilir ve güçlü bir marka haline getirir. Markanız arama motorlarında en üstte yer alacağı için sizi daima görünür yapar ve müşterilerinizle de sürekli etkileşim halinde olursunuz.
Günümüzde aramaların çoğu tablet ve mobil cihazlardan yapılmaktadır. Mobil uyumlu olmayan web site sahipleri ise büyük oranda müşteri kaybı yaşıyor. Müşterilerimize asla böyle bir mağduriyet yaşatmıyoruz. HC Bilişim olarak dijital çağın gerektirdiği tüm yenilikleri takip ediyor ve yapmış olduğumuz tüm tasarımlara da bunu yansıtıyoruz.
Ucuz veya ücretsiz platformlardan yaptırdığınız siteler, asla profesyonel bir web site niteliğinde olmayacaktır. İlerde baş edeyemeceğiniz tekniksel problemler çıktığında, danışacak bir uzman bulmakta güçlük çekebilirsiniz.
Yapmış olduğumuz projelerde son derece kullanışlı yönetim panelleri oluşturmaktayız. Bu paneller yardımıyla bizlere ihtiyaç duymadan istediğiniz zaman gerekli güncellemelerinizi ve eklentilerinizi yapabileceksiniz.  
Yükleniyor...