Project Professional 2016 Dijital İndirilebilir Lisans

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Project Professional 2016 Dijital İndirilebilir Lisans

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye’de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun ( Retail Lisanlar Tercih Edilmeli )

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır… Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA – Microsoft Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde lisansların Retail Olması Durumunda geçerli sayılmaktadır.

 

Edit: Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı… En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.

 

Project Professional 2016

2019 sürümündeki Project Professional, tüm proje yönetimi yelpazesini üstlenen bir araçtır. Proje yöneticileri bu yazılımı; çalışanlar, zaman ve bütçe gibi kaynakları yönetmek ve çok sayıda eşzamanlı yürütülen projelerde bile bir genel bakış sağlamak için kullanır. Ek olarak, projeler boyut olarak neredeyse sınırsız olabilir: küçük görevlerden birkaç yıla yayılan ve bu nedenle özel öneme sahip projelere kadar. Bu tür projeler üzerinde işbirliği, isteğe bağlı olarak yerel olarak ağ veya bulut aracılığıyla mümkündür, bu da hem küçük hem de büyük şirketlere zaman ve para tasarrufu sağlar ve yine de belirli projelerde her zaman güncel kalır.

Çok sayıda farklı projede bile bir genel bakış sağlamak için Microsoft Project Professional 2019, gelişmiş bir portföy yönetimi getiriyor. Programın bu unsuru ile karar vericiler, şu anda hangi projelerin plana göre gittiğini ve nerede iyileştirme ihtiyacı olduğunu anında görebilir. Planlar göz önünde tutulabilir, bütçe yönetimi parasal fonlara ve insan kaynaklarına genel bir bakış sağlar, bu işlevle daha da kolaylaştırılır. Önceliklerin belirlenmesi, en önemli projelerin planlandığı gibi ilerleyip ilerlemediğine veya proje yöneticisinin müdahale edip etmemesine ilişkin bilgi sağlar. Analiz işlevleri ve ilgili talimatlar aracılığıyla ilk yardım, portföy yönetiminde de mevcuttur.

Bu tür işlevleri daha büyük şirketlerde ve bulut üzerinden yönetmek için, Project Online ve Project Server ile senkronizasyon mümkündür. Ekip üyeleri böylece projedeki yeni girişleri diğer çalışanlarla anında senkronize edebilir ve manuel çalışmaya bağlı değildir. Ek olarak, Microsoft Project Professional 2019 kullanıcıları Skype Kurumsal'ı doğrudan programa entegre edebilir. Bu, yazılı ve görüntülü sohbetleri veya doğrudan yazılımdan iletişim durumunu kontrol etmeyi sağlar ve bu da projeler üzerinde işbirliğini çok daha kolay hale getirir. Skype Kurumsal, Project Server ve Project Online dahil değildir ve ayrı olarak satın alınmalıdır.

Project Professional 2016

Şirketlerdeki finans departmanları, hem proje ile ilgili doğrudan yazılım içinde hem de diğer giderleri bir görev için ekip üyeleri için maaş bordrolarını hesaplayabilir. Çalışanlar ayrıca Microsoft Project Professional 2019'da yasal olarak bağlayıcı faturalar düzenler ve şablonlar kullanılarak sağlanan zaman tablolarında yapılan işleri kaydeder. Bu nedenle, Project Professional 2019 sadece proje yönetimi için bir araç değildir. Yazılım ayrıca istenirse her türlü görevin bütçelenmesinde ve finansmanında rol oynar. İş zekası yazılımının olası entegrasyonu, bu süreci daha da kolaylaştırır.

Daha önce Microsoft Project Professional ile temasa geçmemiş kullanıcılar, yazılıma dahil edilen ve karmaşık projelerin bile birkaç dakika içinde oluşturulmasına izin veren şablonlar sayesinde programın kapsamlı işlevlerini hemen deneyimleyebilir. Bu şablonlar daha sonra başka projelerde kullanılmak üzere düzenlenebilir ve kaydedilebilir, böylece, örneğin, gelecek yıllar için yıllık raporlar oluşturmak için yeni bir başlangıç ??yapmaya gerek kalmaz, yalnızca yılı değiştirirsiniz. Önceki ve iyi bilinen araçların işlevlerinin çoğu, deneyimli kullanıcıların en son sürüme geçmesini kolaylaştıran 2019 sürümünde de bulunabilir.

Microsoft, Project Professional'ın bu sürümünü yalnızca Windows 10 kullanıcıları için kullanılabilir hale getiriyor. Diğer işletim sistemleri desteklenmemektedir. Abonelik ücreti olmayan eksiksiz bir ürün anahtarıdır, bu nedenle çevrimdışı olarak da kullanılabilir. Microsoft, bu dönemde ortaya çıkan tüm güncellemeleri 2019 sürümünde en az beş yıl süreyle Project Professional'ı sağlayacaktır. Bu, güvenlik ve özellik güncellemelerini içerir.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişi saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
DİJİTAL TESLİMAT
 
Dijital ürün siparişleriniz 12 saat içinde mail adresinize gönderilir.
Yükleniyor...