Orjinal Windows 7 Home Premium Dijital Lisans 32&64 Bit Key

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Orjinal Windows 7 Home Premium Dijital Lisans 32&64 Bit Key

 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye’de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun ( Retail Lisanlar Tercih Edilmeli )

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır… Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA – Microsoft Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde lisansların Retail Olması Durumunda geçerli sayılmaktadır.

 

Edit: Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı… En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz..

 

Orjinal Windows 7 Home Premium Dijital Lisans 32&64 Bit Key

Windows® 7 Professional, Windows® 7 Home Premium'un tüm mükemmel ortam ve eğlence özellikleriyle birlikte işletmeniz için gereken tüm özelliklere sahiptir. Windows® 7'de veya Windows® XP Mode'u* kullanarak birçok Windows® XP üretkenlik programını kullanabilir ve ev veya işyeri ağına otomatik yedeklemeler yoluyla verilerinizi kolaylıkla kurtarabilirsiniz. Aynı zamanda şirket ağlarına kolay ve güvenli bir şekilde bağlanabilirsiniz. Windows® 7 Home Premium'daki özelliklere ek olarak aşağıdakilere sahip olacaksınız:

Yönetilen bir Windows® Sunucu ağına katılım imkanı sağlayan Etki Alanı Bağlantısı

Tüm sisteminizi bir ev veya işyeri ağına yedeklemenize yardımcı olan Gelişmiş Yedekleme ve Geri Yükleme ve verilerinizi korumaya yardımcı olan Şifreli Dosya Sistemi

Windows® XP gerektiren eski üretkenlik uygulamalarını çalıştırmak için Windows® XP Mode*

Ev ve işyeri ağlarınız için farklı varsayılan yazıcılar ayarlamanıza yardımcı olan Konum Algılamalı Yazdırma

 

 

 

Windows 7 Home Premium

Windows 7 Home Premium , bir ev ağı oluşturmayı ve tüm favori fotoğraflarınızı, videolarınızı ve müziklerinizi paylaşmanızı kolaylaştırır. Windows 7 Home Premium satın aldığınız sürece TV izleyebilir, duraklatabilir, geri sarabilir ve kaydedebilirsiniz (bir yayın TV tarayıcısı gerekebilir). Windows 7 Home Premium ile en iyi eğlence deneyimini yaşayın. Bilgisayarınızı iş için mi kullanıyorsunuz, Windows XP programları mı çalıştırıyorsunuz yoksa gelişmiş güvenlik mi istiyorsunuz? Windows 7 Professional'ı düşünün.

Aero Shake, Jump Listeleri ve Snap gibi yeni gezinme özellikleriyle bilgisayarınızı basitleştirin. Temaları ve görev çubuğu programlarını değiştirerek Windows'u istediğiniz gibi görünecek ve hissedecek şekilde özelleştirin. Bir ev ağı kurmak ve yazıcılara ve cihazlara bağlanmak her zamankinden daha kolay. Windows 7 Home Premium, en yeni donanım ve yazılımı destekler.

Windows 7 Home Premium , bilgisayarınızın uyku moduna geçmesi ve daha hızlı çalışmaya devam etmesi için tasarlanmıştır ve 64 bit PC donanımı ve belleğinden tam olarak yararlanır. Kablosuz ağlara bağlanmak hızlı ve kolaydır. Açık pencerelerin küçük resim ve tam ekran önizlemeleriyle çok sayıda açık programı, belgeyi ve tarayıcı penceresini kolayca yönetin. Geliştirilmiş görev çubuğu ile dosyaları açın ve bilgisayarınızda daha hızlı dolaşın. Sık kullandığınız programları kolayca görev çubuğuna sabitleyebilir ve tek bir tıklamayla başlatabilirsiniz. 

Windows 7 Home Premium ile, ister Wi-Fi, mobil geniş bant, çevirmeli veya kurumsal VPN tabanlı olsun, mevcut ağlara tutarlı, tek tıklamayla bağlantılarla kablosuz bağlantı kurmak daha kolaydır. Windows 7 PC'leri bir ev ağına sadece dört tıklamayla bağlayın ve HomeGroup ile her birindeki fotoğraflara, müziğe ve dosyalara kolayca erişin - hatta yazıcıları paylaşın -. 

Windows 7 Home Premium anahtarı, bilgisayarınızın uyku moduna geçmesine ve daha hızlı devam etmesine yardımcı olur. Komutlara daha hızlı yanıt verecek şekilde tasarlanmıştır ve bilgisayarınızın daha güvenilir olmasına yardımcı olur.

Windows 7 Home Premium (32 bit ve 64 bit sürümleri içerir), bir ev ağı oluşturmayı kolaylaştırır ve tüm favori fotoğraflarınızı, videolarınızı ve müziklerinizi paylaşmanıza izin verir.

Neden Windows 7 Home Premium satın almalısınız:

Programları daha hızlı ve daha kolay başlatın ve en sık kullandığınız belgeleri hızla bulun. Internet Explorer 8 ile web deneyiminizi her zamankinden daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli
hale getirin. Ev Grubu ile kolayca bir ev ağı oluşturun ve PC'lerinizi bir yazıcıya bağlayın. İşlerinizi geliştirilmiş masaüstü gezintisi ile her gün daha kolay yapın.

Günümüzde hızla gelişen iletişim ve bilgi teknolojileri, yıldan yıla milyonlarca kez daha büyük ölçekte bir veri patlamasını tetikliyor, ancak veri yönetimi üzerindeki çabanız ve yükünüz de artıyor. Bu nedenle, bilgisayarınızı hem daha güçlü hem de daha kolay kullanmanın yollarını bulmanız gerekebilir. Microsoft'un yeni Windows 7 İşletim Sistemi bunu yapmak için tasarlandı.
Windows 7, günlük görevleri hızlandırmanıza yardımcı olacak Sıçrama Listeleri ve geliştirilmiş görev çubuğu önizlemeleri gibi dosyaları bulmanın ve yönetmenin daha iyi yollarına sahiptir. Daha hızlı ve daha güvenilir performans için tasarlandığından, bilgisayarınız tam istediğiniz şekilde çalışır. 64 bit desteği ile en yeni, en güçlü işlemcilerden tam olarak yararlanabilirsiniz. HomeGroup, Windows Media Center ve Windows Touch gibi harika özellikler yeni şeyleri mümkün kılar.
Bir Windows 7 Home Premium sistemi oluşturun ve tüm harika özellikleri bugün keşfedin!
 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişi saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
DİJİTAL TESLİMAT
 
Dijital ürün siparişleriniz 12 saat içinde mail adresinize gönderilir.
Yükleniyor...