Orjinal Office 2019 Project Lisans Süresiz Dijital Lisans

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Orjinal Office 2019 Project Lisans Dijital Lisans

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye’de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun ( Retail Lisanlar Tercih Edilmeli )

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır… Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA – Microsoft Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde lisansların Retail Olması Durumunda geçerli sayılmaktadır.

 

Edit: Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı… En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.

 

Orjinal Office 2019 Project

Microsoft'un Project Professional 2019, bir görev yönetimi yazılımıdır. İlk sürümü 1984 yılında tamamen geri döndü, yani yazılım ilk kez kamuoyuna sunulduğundan beri birçok değişiklik ve yeniden markalaşma geçirdi. Project, Microsoft'un öncelikle Windows için oluşturulan üçüncü uygulamasıydı. PC tabanlı proje yönetimi söz konusu olduğunda fırlayıp önemli bir yer edinmesi uzun zaman almadı. En bilinen kullanımları, planlar oluştururken, farklı varlıkları projelere dağıtırken ve atarken, finansal planlar oluştururken ve iş yüklerini yönetirken kolay proje yönetimini içerir.

Project Professional 2019, projelerinize etkili bir şekilde başlamak ve bunları iletmek için başkalarıyla birlikte çalışmanıza olanak tanır. Gelişmiş işbirliği araçlarına, varlık yönetimine, SharePoint görev senkronizasyonuna veya zaman çizelgelerini göndermeye ek olarak Project Standard'ın öne çıkan özelliklerinin her birini içerir.

Project Professional 2019, yazılımın en son sürümü olduğu için satın alma işlemi gerçekleştiren kişilere tam olarak yüklenmiş, güncel bir sürüm sunar. Yalnızca kaynak oranlarına değil, aynı zamanda çalışma oranlarına da bakarak ve hesaplamaları yaparken bu değerleri dikkate alarak finansal planlar oluşturabilir. Project Professional 2019, kaynaklar görevlere atandıkça çalışma süresi oranını gerçek zamanlı olarak hızlı bir şekilde hesaplar ve hatta bu maliyetleri görev, özet görev ve proje düzeyine yükseltebilir.

Kullanışlı paylaşılan kaynak aracı, kullanıcıların insanlar, malzemeler veya ekipman gibi kaynakları tanımlamasını ve hatta bu verileri farklı projeler arasında paylaşmasını kolaylaştırır. Project 2019'un kaynak kullanımı ile ilgili bir başka harika şey, her bir parçanın özelleştirilebilmesidir. İster insan, ister malzeme gibi kaynaklar, bunları kolayca yönetebilirsiniz. Kullanılabilirlik günleri veya çalışan vardiyaları için özel takvimler tanımlayabilir, özel adlar ekleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Microsoft Project 2019 Professional'ı neden satın almalısınız?

Hızlı ve kolay başlatma. Project 2019 ile oyunun adı hızdır. Kullanıcılara başlangıçtan proje yürütmeye kadar sorunsuz bir deneyim vaat ediyor. Böylece beklemekle çok az zamanın veya hiç zamanın boşa gitmemesini sağlar.

Çok sayıda yerleşik şablon. Proje yöneticileri, projeleri ve sunumları için kullanılması gereken şablon türlerini sık sık vurguladılar. Neyse ki, Project 2019, önceden tasarlanmış yerleşik şablonların gerçek bolluğu sayesinde tüm bunları ortadan kaldırıyor. Sunumlarınız ve projeniz artık karakteristik bir görünüme sahip olacak ve çalışmanızın benzersizliği kazanılacak.

Herhangi bir proje yöneticisinin size söyleyeceği gibi, zaman yönetimi çok önemlidir. Şimdi, Project 2019 ile zaman yönetimi, proje yöneticilerinin zirvede kalmasına yardımcı olan Gant çizelgeleri gibi çok sayıda özellik sayesinde çocuk oyuncağı haline geliyor. Bunun da ötesinde, Project 2019 Professional size eğitime harcanan toplam süreyi azaltan tanıdık otomatik zamanlama araçları sunar. Çok sayıda zaman çizelgesi sayesinde, artık karmaşık programları kolayca görselleştirebilirsiniz.

Project 2019'un tekrarlayan veya sıradan görevleri yerine getiren dahili otomasyon özelliği sayesinde teknolojinin gücünden yararlanın.

İletişim, herhangi bir projenin kritik bir parçasıdır ve Project 2019, yenilikçi görsel yönetim çizelgeleri ve grafikleri sayesinde bunu halletmiştir.

Proje yönetiminin bu kadar zorlu bir meslek olmasıyla Microsoft, güçlü bir proje yönetim aracının ne kadar önemli ve faydalı olabileceğini kabul etti. Proje yöneticilerinin projelerini her zamankinden daha etkili bir şekilde yönetmelerine ve denetlemelerine yardımcı olmak için tasarlanan Project 2019 Professional, Microsoft'un şimdiye kadarki en heyecan verici sürümlerinden biri olmak için hızla şekilleniyor.

Tüm yerleşik şablonlar ve zamanlama araçları paketiyle, proje yönetimi hiç bu kadar kolay ve verimli olmamıştı. Project 2019 sayesinde kaynak tahsisi ve diğer görevler her zamankinden daha kolay olacak. Bununla birlikte, proje yöneticileri, Project 2019'un son kullanıcı deneyimini ve genel deneyimi iyileştiren diğer yaşam kalitesi iyileştirmelerinin virtüözüyle gelmesini bekleyebilir.

 

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişi saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
DİJİTAL TESLİMAT
 
Dijital ürün siparişleriniz 12 saat içinde mail adresinize gönderilir.
Yükleniyor...