Orjinal Office 2019 Project FPP Kurumsal Süresiz Dijital Lisans

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Orjinal Office 2019 Project Lisans Dijital Lisans

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye’de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun ( Retail Lisanlar Tercih Edilmeli )

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır… Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA – Microsoft Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde lisansların Retail Olması Durumunda geçerli sayılmaktadır.

 

Edit: Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı… En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.

 

Office 2019 Project FPP

Office 2019 Project FPP sürümü, proje yönetimindeki tüm görevler için bir araçtır: proje yöneticileri, kaynakları ve meslektaşları, programdaki programları ve bütçeyi yönetir ve birçok proje aynı anda yürütülse bile tüm verilere erişebilir. Ek olarak, projeler neredeyse sınırsız boyutta olabilir: küçük görevlerden birkaç yıldan uzun süren ve bu nedenle özel önemi olan durumlara kadar. Küçük ve büyük işletmelerin zamandan ve paradan tasarruf edebilmesi ve belirli projeler hakkında her zaman güncel bilgilere sahip olması sayesinde, bu tür projeler üzerinde yerel olarak ağ veya bulut aracılığıyla işbirliği mümkündür.

Microsoft Office 2019 Project FPP, birçok farklı projedeki çalışmaları da izlemek için modern portföy yönetimi sunar. Gündemin bu bölümü, karar vericilerin hangi projelerin şu anda planlandığı gibi gittiğini ve nerede iyileştirmeler yapılması gerektiğini hemen görmelerine yardımcı olur. Programlar açıkça görülebilir, bütçe yönetimi nakit hakkında bilgi sağlar ve bu özellikle insan kaynakları yönetimi daha da kolay hale gelir. Önceliklerin atanması, kritik projelerin plana göre gidip gitmediğini veya bir proje yöneticisinin eyleme ihtiyacı olup olmadığını bilmenizi sağlar. Analitik işlevler ve ilgili talimatlar biçiminde ilk yardım, portföy yönetiminde de mevcuttur.

Project Online ve Project Server ile senkronizasyon, bu işlevleri daha büyük kuruluşlarda ve bulut üzerinden yönetmek mümkündür. Ekip üyeleri böylece projeye girilen yeni verileri diğer meslektaşları ile senkronize edebilir ve manuel güncelleme yapmak zorunda kalmazlar. Ek olarak, Microsoft Project Professional 2019 kullanıcıları Skype Kurumsal'ı doğrudan programa ekleyebilir. Bu sayede yazılı sohbetler veya görüntülü görüşmeler yapabilir veya çalışanların varlığını doğrudan programdan kontrol edebilirsiniz, bu da projeler üzerinde işbirliğini büyük ölçüde kolaylaştırır. Skype Kurumsal, yazılımın sabit bir parçası değildir ve ayrıca satın alınmalıdır.

Şirketlerdeki finans departmanları, belirli bir proje görevine katılan ekip üyelerinin maaşlarını doğrudan programda hesaplayabilir ve diğer tüm masrafları kaydedebilir. Ek olarak, çalışanlar Microsoft Project Professional 2019'da doğru faturalar düzenleyebilir ve tamamlanan görevleri şablonlarda bulunan zaman tablolarında özetleyebilir. Bu sayede Project Professional 2019 sadece bir proje yönetim aracı değil. Gerekirse yazılım, görevleri bütçelemek ve finanse etmek için de kullanılabilir. İş Zekası yazılımının entegrasyonu sayesinde bu süreç daha kolay hale geliyor.

Daha önce Microsoft Project Professional kullanmamış kullanıcılar, dakikalar içinde karmaşık projeler bile oluşturmanıza olanak tanıyan yazılımla birlikte gelen şablonları kullanarak programın kapsamlı işlevlerini hemen öğrenecekler. Bu şablonlar daha sonra başka projelerde kullanılmak ve düzenlemek için kaydedilebilir, böylece, örneğin, önümüzdeki yıllarda iş raporları oluştururken, her şeye yeniden başlamak zorunda kalmazsınız, sadece tarihi değiştirirsiniz. Önceki sürümlerdeki özelliklerin ve bilinen araçların çoğu 2019 sürümünde korunmuştur, bu da deneyimli kullanıcıların yeni sürümü hızla kullanmaya başlayabileceği anlamına gelir.

Microsoft, Office 2019 Project FPP 'nin bu sürümünü yalnızca Windows 10 kullanıcıları için sunmaktadır.Diğer işletim sistemleri desteklenmemektedir. Abonelik ücreti olmayan tam teşekküllü bir lisanstır. Program bu nedenle tüm yıl boyunca çevrimdışı olarak da kullanılabilir. En az beş yıldır Microsoft, Project Professional 2019'un bu süre zarfında yayınlanacak tüm güncellemelere sahip olmasını sağlıyor. Bunlar, güvenlik ve özellik güncellemelerini içerir.

İşletim sistemi: Windows 10

Ana bellek: en az 2 GB RAM

Sabit Disk: En az 3 GB kullanılabilir disk alanı

Ekran: En az 1.280 * 800 piksel çözünürlük

Grafik kartı: GPU hızlandırmalı arayüz için DirectX 10 desteği gereklidir

Tarayıcılar: Internet Explorer, Chrome, Firefox veya Microsoft Edge'in güncel sürümleri

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişi saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
DİJİTAL TESLİMAT
 
Dijital ürün siparişleriniz 12 saat içinde mail adresinize gönderilir.
Yükleniyor...