Office 365 Business Essentials (İş Başlangıç) (Kullanıcı/Ay)

SDBT1SU9Q9
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

İşletmeniz için en güvenli Office'i edinin

Her zaman güncel Office araçları ve işbirliği hizmetleriyle en iyi çalışmanızı ortaya koyunÖzellikler

Şirketinizi Güçlendirin

Herkese her yerden erişebilecekleri basit dosya paylaşımı sağlayın. Online toplantılar sayesinde çok şubeli ofisleriniz ile dilediğiniz zaman iletişimde kalın.

Kullanım ve Bakım Kolaylığı

Kullanıcılarınıza üretkenliği sürdürmek için gerek duydukları kurumsal e-postayı sağlamak hiç olmadığı kadar kolaylaştı. Otomatik düzeltme eki uygulama özelliği, sisteminizin bakımı için gereken zamanı ve çabayı ortadan kaldırır. Tüm önemli verilerini tek bir yerde tutabilmeleri için kullanıcılarınıza Yerinde Arşiv verin. Ayrıca, tüm önemli tarayıcılarda ve çeşitli cihazlarda e-postaya, takvime ve kişilere her yerden erişim sağlayın. Outlook ile tümleştirme, çevrimdışı erişimle zengin ve tanıdık bir e-posta deneyiminden yararlanabilecekleri anlamına gelir.Detaylı Bilgi

Geniş Posta Kutusu

Her bir kullanıcı için 50 GB boyutunda posta kutuları sunar. Ayrıca posta başına 150 MB boyutunda iletiler gönderebilirsiniz.

Online Toplantılar Düzenleyin
Ses, HD Video yayını ile internet üzerinden online toplantılar düzenleyin. İstediğiniz cihazdan tek bir tık ile toplantılara katılın.
Dosya Paylaşma ve Depolama
OneDrive For Business ile her kullanıcınıza 1 TB’lık depolama alanları sunun.  Kullanıcılar dosyalarını burada depolasın ve istediği zaman, istediği kişiyle paylaşsın.
Birlikte Çalışma ve File Server

Sharepoint Online ile şirketinize sunulmuş 1 TB’lık alanı File Server olarak kurgulayabilir. Kullanıcı yetkilendirmelerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede şirketiniz birimleri arasında dosya paylaşımı, dosya güvenliği gibi konuları buluta taşımız olursunuz.

Arşiv

Yerinde arşiv özelliği ile, posta kutunuzu her zaman temiz tutun.

Online Arşiv
50 GB posta kutunuza ek olarak, 50 GB’ ta Online Arşiv özelliği ile arşive aldığınız tüm iletilere her cihazınızdan erişim sağlayın.

Office Online

Çevrimiçi olarak her zaman ve her yerden herhangi bir browser üzerinden dosyalarınızı oluşturun, düzenleyin ve paylaşın.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
içerik buraya gelecek
Yükleniyor...