Office 2019 Visio Lisans Süresiz Dijital Lisans

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Office 2019 Visio Lisans Dijital Lisans

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye’de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun ( Retail Lisanlar Tercih Edilmeli )

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır… Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA – Microsoft Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde lisansların Retail Olması Durumunda geçerli sayılmaktadır.

 Office 2019 Visio Lisans Dijital Lisans

 

Visio

Görsel olarak çalışın. Diyagram oluşturmak artık çok kolay.


Visio diagram gallery showing popular and basic diagrams

Visio flowchart with rectangular, oval, and diamond shapes

Profesyonel diyagramlar oluşturun

Visio modern şekil ve şablonları kullanarak, tanıdık Office deneyimiyle akış çizelgeleri, ağ diyagramları, kuruluş şemaları, kat planları, mühendislik tasarımları ve daha fazlasını oluşturmayı kolaylaştırıyor.
 

Birlikte daha iyi çalışın

Tüm proje katılımcılarının içgörülerinden yararlanmak için Visio akış grafikleri üzerinde birlikte çalışın. Office 365* ile birden çok ekip üyesi aynı anda diyagramlar üzerinde çalışabilir.
 
Visio flowchart with multiple sections broken up horizontally and a box showing the person who is revising it
Visio flowchart showing detailed transportation logistics related to a trucking company

Gerçek dünya içgörüleri edinin

Akış grafiklerinizi ve diyagramlarınızı gerçek zamanlı verilere bağlayın. Uygulanan şekil biçimlendirmesi, Visio’da ya da Office 365* aracılığıyla temel alınan verilerdeki değişiklikleri yansıtacak şekilde akış grafiklerinizi otomatik olarak güncelleştirir.
 

Visio Online

Visio Online, bir web tarayıcısından ve neredeyse her yerden diyagramlar üzerinde birlikte çalışmanıza olanak tanır. Bir akış grafiği çizin, BT ağının haritasını çıkarın, kuruluş şeması oluşturun veya bir iş sürecini belgeleyin.
Visio online flowchart showing detailed logistics process
 

Office 2019 Visio

Visio, esas olarak belgelerinize diyagram ve vektör grafikleri uygulamak için kullanılan güçlü bir araçtır. Visio, kullanımı ve herkes için anlaşılması kolay araçlarla profesyonel diyagramlar oluşturmanıza olanak tanır. Yaratabileceğiniz şeylerin listesi yalnızca kendi hayal gücünüzle sınırlıdır. Profesyonel akış şemaları ve diyagramlar, kat planları, mühendislik tasarımları, organizasyon şemaları ve daha fazlasını yapın. Sunulan şekiller ve şablonlar, Visio'yu kullanmanız gereken herhangi bir amaç için çekici tasarımlar oluşturmanıza olanak tanır. 

Ek olarak, tasarımlarınız üzerinde başka kişilerle birlikte çalışabilirsiniz, çünkü Office 365'te birden çok ekip üyesi bir Visio projesi üzerinde tek seferde gerçek zamanlı olarak çalışabilir. Verilerinizi gerçek zamanlı bilgilerle güncelleme seçeneğiniz de vardır, eğer seçilirse, bu biçimlendirme verilerinizi dünyada meydana gelen bir değişikliği yansıtacak şekilde otomatik olarak günceller.

Microsoft şu anda yazılımın Standart ve Profesyonel sürümüne ek olarak iki farklı çevrimiçi plan sunduğundan, Visio birden fazla sürümde ve farklı plan seçeneklerinde mevcuttur. Her sürüm, Visio'nun temel özelliklerini içerir, ancak Visio 2019 Professional gibi üst düzey sürümler, küçük ve orta ölçekli işletmeler veya kuruluşlar işleten daha talepkar müşterilerin ihtiyaçlarını karşılama eğiliminde olan daha fazla özellik sunar.

Neden Microsoft Visio 2019 Professional'ı satın almalısınız?

Visio, karmaşık süreçler oluşturmak, diyagramları, iş akışı çizelgelerini, satış geçmişini ve projeksiyonu ve iş ilişkilerini göstermek için ideal bir araçtır. Konseptten tamamlanana kadar bir plan almanıza ve herhangi bir proje için görsel sunumlar oluşturmanıza olanak tanıyan bir araç setine sahiptir. Visio 2019 Professional, kullanıcılara, çalışanlarınızla paylaşılabilecek grafiklere ve diyagramlara ayrıntılı kavramlar koyma gücü vermeye devam ediyor.

Karmaşık akış şemaları, zaman çizelgeleri, haritalar, organizasyon yapısı, BT mimarisi veya satış rakamları ve şirket ilerlemesiyle fikirlerinizi iletin ve paylaşın. Fikirlerinizi daha da geliştirmek ve paylaşmak için Office 365 veya SharePoint'te Visio Hizmetleri ile bir tarayıcı bile kullanabilirsiniz. Verileriniz yenilenirken diyagramlarınız tarayıcıda anında yenilenir. Bu, aynı anda aynı diyagram üzerinde ekip olarak birlikte çalışabileceğiniz ve hem Visio hem de Visio Hizmetlerinde yorumları kolayca görebileceğiniz anlamına gelir.

Visio, BT profesyonellerinden giriş seviyesi müşterilere kadar herkes için son derece kolaydır. Sürükle ve bırak, varlıkların veya metnin konumlarını hizalama ve şekiller veya diğer öğeler için otomatik bağlanma gibi bilinen işlevler, diyagramlarınızı oluşturmayı daha verimli ve hızlı hale getirir. Önceden hazırlanmış şablonlar, efektler ve şekillerle çalışmanıza daha profesyonel, görsel olarak çekici bir tasarım kazandırın. Verilerinize her yerden erişmek için, tüm verilerinizi istediğiniz zaman, istediğiniz zaman görüntülemenizi sağlayan Visio Online'ı kullanın.

Visio 2019 Professional'daki çok yönlü şablonlar ve binlerce şekil, hazır şekillerle üretkenliğinizi artırır. Visio şekillerine katıştırılmış meta verileri temsil etmek için görsel ipuçları kullanın. Boyut değişiklikleri gibi meta veriler, görselleştirme otomatik olarak güncellenir. DWG dosyalarını içe aktarma ve içe aktarılan AutoCAD tasarımlarına şekiller ekleme ve anında gelişmiş görselleştirmeleri basitleştirme veya geliştirme olanağına sahipsiniz.

Kısacası, Viso 2019 Professional size güçlü araçlar, gelişmiş özellikler, yeni şablonlar ve şablonlar ile konseptlerinizi yakalamanın yenilikçi yollarını sunar. Birkaç tıklamayla oluşturduğunuz veri bağlantılı diyagramlarla karmaşık bilgileri basitleştirin ve iletin. Visio 2019, diyagram oluşturmayı her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Bir beyaz tahta üzerinde tasarladığınız bir akış şemasını yakalayın, bir BT ağının haritasını çıkarın, bir organizasyon şeması oluşturun, bir iş sürecini düzenleyin veya kat planları çizin. Visio, insanların görerek en iyi çalıştığı şekilde çalışmanıza yardımcı olur.

Visio 2019, daha akıllı, daha kolay ve daha başarılı çalışmanıza yardımcı olmak için diğer Microsoft ürünleriyle bütünleşir. Visio'nun iş bilgilerini planlamanıza ve geliştirmenize ve şirketiniz genelinde paylaşmanıza yardımcı olmasına izin verin.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişi saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
DİJİTAL TESLİMAT
 
Dijital ürün siparişleriniz 12 saat içinde mail adresinize gönderilir.
Yükleniyor...