Hakkımızda

Bilişim teknolojisi, bilginin toplanmasında, işlenmesinde, depolanmasında, ağlar aracılığıyla bir yerden bir yere iletilip kullanıcıların hizmetine sunulmasında kullanılan iletişim ve bilgisayarlar dâhil bütün teknolojileri kapsayan teknolojilerdir.
 
HC Bilişim olarak bu teknolojilerin kurulumu ve danışmanlığı konusunda İzmir merkezli destek vermekteyiz.
 
Dijital Dünya'da Gerçek Gücünüzün Farkına Varın
 
Yaptığı ilk yazılımın bugün bile arkasında durarak destek sağlayan firmamız için en önemli olgu iş tesliminde ve sonrasında yüzü gülen müşteriler olmuştur.

Referansların özellikle hizmet sektöründe olan bir firma için önemini tam olarak kavrayan HC
Bilişim müşterilerinin tüm isteklerine çok kısa sürelerde cevaplar vererek çözüme ulaşmasını sağlamayı, yaptığı işlerin en küçüğünden en büyüğüne kadar aynı değer ve önemi vererek başarılı ve stabil yazılımlar oluşturmayı tek hedefi haline gelmiştir.
 
40’tan fazla memnun müşteri ile web tabanlı yazılım sektöründeki başarısını kanıtlayan firmamız her geçen gün müşteri portföyünü genişleterek farklı iş kollarından birçok yeni müşteriyi bünyesine katmaya devam etmektedir.
 
Önceliğimiz
 
Sürekli gelişmekte olan teknolojiyi takip ederek yeniliklere, değişime öncülük etmek. Müşterilerin isteklerine etkili bir şekilde karşılık vermek beklentilerine çözümler üretmek. Müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşımla kalite ve maliyet dengesini kurup yüksek kalite ürün ve hizmet sunmak. Çözümlerimizde markaya değil, müşteri ihtiyaçlarına odaklanmak. Müşterilerimiz ile kısa süreli değil güvene dayalı, kalıcı ve uzun süreli iş ilişkileri kurmak.
Yükleniyor...